Zpět do obchodu

Registrace

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Máte zájem nakupovat produkty LR, které jste dosud neobjevili v naší nabídce?

Chcete mít přehled o aktuálních nabídkách přímo od firmy?

Máte zájem o další zdroj příjmů?

Produkty Mind Master, Aloe Vera Gel, Colostrum jsou produkty, které jsou certifikované společností Frezenius a z tohoto důvodu by se neměly prodávat na webových stránkách partnerů. Kromě toho sortiment LR čítá zhruba 3500 produktů, z nichž máme ve stálé nabídce jen menší část. Je to i z důvodu, abychom Vám zajistili čerstvost produktů.

Pokud byste měli zájem nakupovat produkty LR za zvýhodněnou cenu, zároveň mít přehled o veškerých akcích firmy, možnost nechat si poradit od našich firemních lékařů, třeba se později začít s produkty i chlubit ve Vašem okolí, využít školící systém firmy a našich školitelů z praxe, možnost vybudovat si vlastní klientelu, stálý příjem bez toho, že by Vás firma nutila do pravidelných opakujících se nákupů, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené adrese.

lifestyledesign@gmail.com

Od částky 1400 Kč můžete obdržet firemní kartičku, která Vám umožní zmíněné výhody a můžete do konce života nakupovat s výhodou zaručených cen. Samozřejmostí je i náš servis a podpora :-)

Vyberte si sadu, která nejvíce vyhovuje Vašim potřebám. K této sadě si můžete i přidat produkty z naší nabídky, které Vám budou doručeny s vybranou sadou již přímo od firmy LR Health and Beauty, s.r.o. za ceny platné dle aktuální měsíční nabídky. Před odesláním žádosti na firmu Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat a domluvíme konkrétní postup.

Tyto sady nejsou skladem u naší společnosti.

Vámi vybraná sada Vám bude doručena na dobírku po potvrzení obchodních podmínek a Vašeho souhlasu přímo od firmy LR Health and Beauty, s.r.o. bez jakýchkoliv dalších povinností a samozřejmně ani žádných povinných měsíčních odběrů, avšak s mnohými dalšími výhodami do budoucna.

Tuto vybranou sadu z této SPECIÁLNÍ NABÍDKY po vhození do nákupního koše a odeslání objednávky tedy NEPLAŤTE převodem. Částka bude vybrána dobírkou České pošty.  

Kontaktujte nás pro bližší informace, rádi Vám poradíme.

Sada Aloe Vera 5 produktů
 
1 399 Kč
(1 156,20 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 578
Testovací sada - od každého něco :-)
 
3 228 Kč
(2 667,77 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 572
Specialista pro Imunitu a Alergie Colostrum LR
Akce
Původně: 5 399 Kč  (–36 %)
3 473 Kč
(3 020 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 80364-499
Specialista na klouby LR
 
3 759 Kč
(3 106,61 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 566
Sada čistění a péče
 
5 957 Kč
(4 923,14 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 584
DIETOLOGICKÝ PROGRAM 4-6 kg
 
6 300 Kč
(5 478,26 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 588
6 položek celkem
Zpět do obchodu