Zpět do obchodu

Registrace

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Máte zájem nakupovat produkty LR, které jste dosud neobjevili v naší nabídce?

Chcete mít přehled o aktuálních nabídkách přímo od firmy?

Máte zájem o další zdroj příjmů?

Pracujete jako fyzioterapeutka, lékař, lékařka, jste majitelka lekárny nebo se pohybujete v obdobné oblasti?

Hledáme právě Vás a také obchodní zástupce, managery a ostatní, kteří by nám pomohli s vedením naší skupiny. Pomůžeme Vám s dalším rozvojem, nabízíme bezplatné zaškolení. Napište nám nebo volejte !!!

Produkty Mind Master, Aloe Vera Gel, Colostrum jsou produkty, které jsou certifikované společností Frezenius a z tohoto důvodu by se neměly prodávat na webových stránkách partnerů. Kromě toho sortiment LR čítá zhruba 3500 produktů, z nichž máme ve stálé nabídce jen menší část. Je to i z důvodu, abychom Vám zajistili čerstvost produktů.

Pokud byste měli zájem nakupovat produkty LR za zvýhodněnou cenu, zároveň mít přehled o veškerých akcích firmy, možnost nechat si poradit od našich firemních lékařů, třeba se později začít s produkty i chlubit ve Vašem okolí, využít školící systém firmy a našich školitelů z praxe, možnost vybudovat si vlastní klientelu, stálý příjem bez toho, že by Vás firma nutila do pravidelných opakujících se nákupů, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené adrese.

lifestyledesign@gmail.com

Od částky 1600 Kč můžete obdržet firemní kartičku, která Vám umožní zmíněné výhody a můžete do konce života nakupovat s výhodou zaručených cen. Samozřejmostí je i náš servis a podpora :-)

Vyberte si sadu, která nejvíce vyhovuje Vašim potřebám. K této sadě si můžete i přidat produkty z naší nabídky, které Vám budou doručeny s vybranou sadou již přímo od firmy LR Health and Beauty, s.r.o. za ceny platné dle aktuální měsíční nabídky. Před odesláním žádosti na firmu Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat a domluvíme konkrétní postup.

Tyto sady nejsou skladem u naší společnosti.

Vámi vybraná sada Vám bude doručena na dobírku po potvrzení obchodních podmínek a Vašeho souhlasu přímo od firmy LR Health and Beauty, s.r.o. bez jakýchkoliv dalších povinností a samozřejmně ani žádných povinných měsíčních odběrů, avšak s mnohými dalšími výhodami do budoucna.

Tuto vybranou sadu z této SPECIÁLNÍ NABÍDKY po vhození do nákupního koše a odeslání objednávky tedy NEPLAŤTE převodem. Částka bude vybrána dobírkou České pošty.  

Kontaktujte nás pro bližší informace, rádi Vám poradíme.

Specialista na klouby LR
 
3 411 Kč
(2 819,01 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 566
Sada čistění a péče
 
5 862 Kč
(4 844,63 Kč bez DPH)
Detail
Kód: 584
2 položek celkem
Zpět do obchodu